Certified Nutrition Coach (NASM-CNC) Eylül - Şubat 2025

Hangi gıdaları tüketmeyi tercih ettiğimiz hiç tartışmasız, fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığımız üzerinde çok büyük bir etkiye sahip. Bir sağlıklı yaşam merkezinde danışman ya da eğitmen olarak çalışırken, beslenme ile ilgili gelen sorulara etkili bir şekilde vermek, danışanları bu konudaki zihin karışıklığından kurtarmak bir çok personal trainer için işin önemli bir parçası. Beslenme konusunda fitness eğitmenlerinin görevi, genel beslenme ilkeleri hakkında bilgi vermek ve gerektiğinde bir diyetisyene yönlendirme yapmak ile sınırlı. Buna karşılık, danışanlarınızın bu bilgileri kalıcı alışkanlıklar olarak yaşamlarına aktarmanız onların uzun vadeli fitness hedeflerine ulaşmaları ve korumalarında çok önemli bir unsur. 

NASM Nutrition Coachingeğitimi içerisinde, hem sağlıklı kişiler için beslenme ilkeleri konusunda derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız. Ancak, daha da önemlisi, kalıcı davranış değişiklikleri yaratmaya yönelik koçluk stratejileri ve görüşme teknikleri konusunda da yetkinlik kazanacaksınız. 

Nutrition Coaching Eğitimi İçeriği: 

1. Tamamen Türkçe'ye çevrilmiş olan NASM CNC on-line Self-study modülü ve videoları

2. Spor Fizyolojisti ve NASM Master Trainer Doç. Dr. Türker Bıyıklı ile teorik eğitim ve 

3. Uzm. Psikolog, Profesyonel Koç ve AHA Master Trainer Rosita Kastro ile uygulama derslerinden oluşmaktadır.

Kimler Katılabilir? 

Fitness eğitmenleri; personal trainerlar ; beslenme uzmanları, psikologlar, ICF Onaylı Koçluk eğitimi almış profesyonel koçlar. 

 

Özel Burslar:

Anlaşmalı fitness tesislerinin (Spor İstanbul, MACFit, Mars Athletic Club, Sports International ve H&B Fitness) eğitmenlerine %35 indirimli kayıt avantajı sağlanmaktadır. 

***Nakit ödemelerde indirim ve özel burslu kayıt için lütfen kayıt olmadan önce 0212 706 73 18 numaralı telefondan bizi arayın.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.