NASM Optimum Performans için Antrenman Modeli

  • GENEL BİLGİ: Athletic House Academy, sertifikalı ikiNASMMasterTrainer’ı ve uzman eğitmen kadrosu ile NASM OPT Model konusunda eğitim vermek konusunda Türkiye’deki tek yetkili   Eğitim dili Türkçe’dir.

 

  • KİMLER KATILABİLİR:Kişiye özel antrenman programlamasında farklılık yaratmak ve NASM OPT Modeli ile tanışmak isteyen tüm Fitness Eğitmenleri, Antrenörler ve Personal Trainer’larAlanya Victory Fitness Club’da gerçekleşecek bu workshop’a katılabilirler.

 

  • EĞİTİM KAZANIMLARI: Optimum Performance Training Modeli,  birspor hekimi ve NASM’in yöneticisi olan Dr. Mike Clark’ın profesyonel takımlarla çalışırken geliştirmiş olduğu, bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmış patentli bir antrenman tasarımlama metodolojisidir. Bu eğitim sonunda şu sorulara yanıt verebileceksiniz:

 

  • elit sporcudan sedanter bir bireye tüm ihtiyaçlara aynı anda nasıl cevap verebilirim?
  • fitness (fiziksel uygunluk) bileşenlerinin hepsini aynı program içerisinde nasıl hedef alabilirim?
  • postürü bozan kas dengesizlikleri olan bireylerde yaralanmayı önlemek için üyeyi nasıl çalıştırmalıyım. ?
  • üyenin programının sıkıcı ve tek düze olmasının ve gelişimde platoların önüne nasıl geçerim?

 

  • EĞİTMEN:Spor FizyolojistiDoç. Dr. Türker Bıyıklıtarafından eğitim canlı gerçekleşecektir. Kendisi  NASM Master Trainer’dır ve NASM’in Türkiye’deki tek yetkili hizmet sağlayıcısı olan Athletic House Academy’nin kurucu ve yöneticisidir. Ayrıca, ACSM Clinical Exercise Physiologist, NATA ATC Athletic Trainer, UKSCA Accredited Strength and Conditioning Coach, ISSA Master of Fitness Sciences ünvanlarına da  sahip uluslararası tanınırlığı olan bir profesyoneldir.  Doç. Dr. Türker Bıyıklı,  halenNişantaşı ÜniversitesiBESYO Egzersiz ve Spor Bilimi Bölüm Başkanlığı görevini sürdürmekte veher yıl düzenlenenInternational Congress of Athletic Performance and Health in Sports(ICAPHS) kongresinin başkanlığını gerçekleştirmektedir.

 

  • BELGE: Katılımcılar Athletic House Academy’den workshop katılım belgesi alacaklardır.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.