NASM Sertifikalı Personal Trainer Eğitimi (EREPS-L4) Eylül - Kasım 2024

Personal Trainer Sertifikasyon programında, kişiye özel egzersiz çalışmalarını programlayabilecek ve uygulayabilecek üst düzey bilgi ve becerilere sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Üst düzey bilgi ve becerinin kısa sürede gelişmeyeceğini bildiğimiz için size ihtiyaç duyduğunuz kadar destek olacak bir eğitim modeli oluşturduk!

NASM'nin Essentials of Personal Fitness Training'in 7. serisi, fitness uzmanlarını insan potansiyelini ve performansını optimize etmek için gerekli becerilerle donatmak için tasarlanmış en güncel kanıtlar, stratejiler ve antrenman teknikleriyle güncellendi. NASM Optimum Performance Training ® (OPT ™) modeli, bu sürecin bel kemiğidir: müşterilerinizin sağlık, wellness ve fitness hedeflerine ulaşma yeteneklerini geliştiren özelleştirilmiş egzersiz programları tasarlamaya yönelik basit ve anlaşılır bir yaklaşımdır. OPT ile herhangi bir müşteriyi herhangi bir hedefe doğru başarılı bir şekilde antrene edebilirsiniz. Kanıtlanmış ve uygulanması kolaydır.

Sertifika:

Eğitim sürecini başarıyla tamamlayan ve sınavlarda NASM OPT Modeli ve eğitmenlik becerileri hakkında gereken teorik bilgi ve uygulama becerilerini göstererek %70 üzerinde not alan katılımcılar sertifika alabilir.NASM CPT Sertifikası, AHA-PT Sertifikası, Avrupa'nın Mesleki Yetkinlikler Standartlarında 4. Seviye Personal Trainer olarak Europe Active tarafından onaylı uluslarası sertifikadır EREPS sistemine üyelik hakkı sağlar.

Kimler katılabilir?

Fitness tesislerinde eğitmenliğe adım atmış,

  • Sağlık için Egzersiz uygulamalarında veya Atletik Performans alanında uzmanlaşmak ve usta bir eğitimci olmayı hedefleyen;
  • EREPS Level 3 Fitness eğitmenliği sertifikası veya diğer bir kurumun Personal Trainer düzeyinde belge almış olan,
  • Fitness merkezlerinde özel ders (personal training) hizmeti vermek isteyen;
  • Kişiye özel entegre antrenman programlaması için NASM OPT Modeli'ni öğrenmek ve kullanmak isteyenler;

Eğitim Süreci:

Yüz yüze teorik sunumlar ve tekrar izleme imkanı, uygulamalı eğitimler,1400 sayfa NASM CPT Eğitim Manueliile ve referans kitaplarla desteklenmektedir. Öğrencilerin bu süreçte her hafta deneme testleri ve eğitim sonunda bitirme ödevi tamamlaması ve eğitimin en az %80’ine katılması beklenir.

Eğitim Tarihleri:

Toplamda 3 ay süren eğitimin teorik bir çok dersi kayıttan izleme şansıyla sizlerle. Ayrıca eğitimin Cumartesi veya Pazar günleri 14:00-17:30 arasında online aktivite dersleri yaparak teorik dersleri pekiştirmekteyiz. Eğitim içerisinde, 2 tam gün uygulama eğitimi, 1 gün uygulamalı sınav, 1 gün Nişantaşı Üniversitesi Online Sınav Merkezimize teorik sınav için ayrılmıştır.

Özel Burslar:

Anlaşmalı fitness tesislerinin (Spor İstanbul, MACFit, Mars Athletic Club, Sports International ve H&B Fitness) eğitmenlerine %35 indirimli kayıt avantajı sağlanmaktadır. 

***Nakit ödemelerde indirim ve özel burslu kayıt için lütfen kayıt olmadan önce 0212 706 73 18 numaralı telefondan bizi arayın.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.