HALİM ÖZ

0 Ders

HALİM ÖZ Kimdir?

Eğitim Direktörü

NASM Master Trainer, CPT, PES, CES, EREPS Level-6

Performans Uzmanı

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezuniyeti sonrası eğitimi İstanbul Gelişim Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimleri Yüksek Lisansını tamamladı. Bu süreçte akademik alanda eğitimi devam ederken önce Türkiye’nin fitness ve sportif performans alanında en iyi eğitim sağlayıcısı Athletic House Academy eğitimlerini tamamladı. Daha sonra Dünyanın en iyi eğitim kurumlarından olan National Academy of Sports Medicine’dan Certified Personal Trainer, Corrective Exercise Specialist, Performance Enhanchment Spacialis eğitimlerini tamamlayarak Master Trainer sürecine dahil oldu. Amerika’da Master Trainer eğitimini tamamlayarak sınavını başarıyla geçti ve dünyadaki 2. Türk NASM MASTER TRAINER ünvanını aldı.

Türkiye’de futbol, basketbol, hentbol, güreş, yüzme ve tenis gibi branşlardaki profesyonel sporculara sportif performans danışmanlığı yapmaktadır. Avrupa’nın en büyük spor tesisi olan Soul Entertainment Group’ta Fitness Manager olarak görev aldı. Halen Athletic House Academy’de Eğitim Direktörlüğü görevini ve House Fit Clinic Göktürk ve Bahçeşehir şubelerinin işletme görevlerini yürütmektedir.

Verdiği Kurslar

Verdiği Kurslar

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.