Uzm. Psikolog Rosita KASTRO

10 Ders

Uzm. Psikolog Rosita KASTRO Kimdir?

Eğitim Uzmanı

Uzman Psikolog, NASM Sertifikalı Personal Trainer, AFAA Sertifikalı Grup Fitness Eğitmeni

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Rosita Kastro, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde uygulamalı psikoloji yüksek lisansını tamamladı. 2010 yılına dek psikoterapi ve örgütsel psikoloji alanlarında yetkin bir psikolog  ve eğitimci olarak çalıştı. Özellikle kurumsal wellness ve bağımlılık alanlarındaki çalışmaları onun yaşam tarzı faktörlerinin mental ve fiziksel sağlık üzerindeki etkilerine olan ilgisini derinleştirdi. Yaşam boyu tutkusu olan egzersizi ikinci mesleği olarak sahiplenmeye karar verdi.

2011 yılında Zumba® Fitness eğitmenliği ile adım attığı Fitness profesyonelliği deneyimi ona bu konudaki çalışmalarını ilerletmek için gerekli alanı sağladı. 2012 yılında uluslararası ACE Sertfikalı Personal Trainer, 2016 yılında AFAA sertfikalı Grup Fitness Eğitmeni ve EREPS üyesi olarak uluslararası mesleki yeterliliklerini geliştirdi ve uygulama deneyimi edindi. 2017 yılından beri Türkiye Fitness Federasyonu lisanslı antrenör ve NASM Sertifikalı Personal Trainer olarak Mental Koçluk, Egzersiz Motivasyonu, Beslenme Koçluğu alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. 

Rosita Kastro, mesleki gelişim ve yetkinlik kazanımı konusunda Athletic House Academy'nin uluslararası sertifikasyon akreditasyonları sorumlusu ve MasterTrainer olarak eğitim uzmanlığı görevlerini sürdürmektedir. Göktürk House Fit Clinic bünyesinde üye ve sporcularlamental dayanıklılık ve kariyer koçluğuhizmetleri vermektedir. 

Verdiği Kurslar

Verdiği Kurslar

Kariyer Koçluğu
Kariyer Koçluğu
Kariyer Koçluğu0 Ders
Kariyer Koçluğu5 Saat
4.500,00₺
K.D.V Dahil

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.