NASM Sportif Performans Gelişimi (NASM-PES) Haziran - Temmuz 2024 Dönemi

Sportif Performans Koçluğu, ileri düzeyde egzersiz bilimi bilgisini ve becerileri gerektiren bir uzmanlık dalıdır. Çalışma alanını genişletmek isteyen Personal Trainer’lar veya sporcularına kişiye ve spora özgü kuvvet ve kondisyon programı sağlamak isteyen antrenörlerin katılımı için uygundur.

Teorik ve uygulamalı eğitim programını tamamladığınızda;

  • Performansı etkileyen faktörleri tanımak ve fiziksel ve fizyolojik yüklenmeleri analiz edebilmek,
  • Sporcularda kuvvet, dayanıklılık, sürat gibi kondisyonel özellikleri geliştirme sürecini yönetebilmek,
  • Nöromüsküler işlevleri geliştirebilmek,
  • Sezon planlaması yapabilmek,
  • Yapılan çalışmalar hakkında teknik sorumlu olmak ve sporcularla işbirliği içerisindeçalışabilmeniz için gerekli bilgi ve becerileri edinmek konusunda uzmanlaşmış

NASM-PES programı, NASM’in kendi geliştirdiği Optimum Performance Training (OPT) modeli temelinde, kanıta dayalı, entegratif ve sistematik bir yaklaşım kazandırır. Bu model sayesinde öğrendiğiniz teorik bilgileri hemen güvenli bir şekilde sporcularınızla uygulayarak gelişimi gözlemleyebilirsiniz.

Neden NASM Sertifikası almalısınız?

  • ABD’de her spor liginde en az bir NASM sertifikalı profesyonel çalıştırıcı bulunmaktadır. Uluslararası güvenilir bir programda uzmanlığa sahip olmak sizin en iyi referansınız olacaktır.
  • NASM OPT modeli, sportif beceri ve performansı geliştirdiği kanıta dayalı olarak desteklenmiş bir modeldir. Yalnızca en gelişmiş antrenman modelleriyle değil, aynı zamanda sporcu psikolojisi ve beslenmesi konusunda da sporcularınıza destek olmanızı sağlar.
  • NASM PES Sertifikası almış olmanız insan hareketi ve performans bilimi konusunda ustalaşmanızı sağlayan kapsamlı bir eğitimi tamamladığınızı gösterir.
  • Bir yandan rekreatif spora artan ilgi, diğer yandan kişiselleştirilmiş antrenman programlarına önem veren elit sporcuların artması ile birlikte performans hedefleri olan geniş bir kitleye hizmet verebilmenizi sağlar.

Eğitim Tarihleri:Toplamda 6 hafta süren eğitimin, uzaktan canlı olarak alacağınız dersleri Cuma günleri 14:00-17:00 arasında gerçekleşmektedir. Ve sistem üzerindeki dersleri eğitim boyunca sınırsız izleme imkanı bulunmaktadır. Uzaktan eğitim tamamlandıktan sonra İstanbul/Bahçeşehir'deki eğitim tesisimizde 4 tam gün uygulamalıeğitim+ 1 gün Nişantaşı Üniversitesi Online Sınav Merkezimizde online olarak yazılı sınavı gerçekleştirilmektedir.

Özel Burslar:

Anlaşmalı fitness tesislerinin (Spor İstanbul, MACFit, Mars Athletic Club, Sports International ve H&B Fitness) eğitmenlerine %35 indirimli kayıt avantajı sağlanmaktadır. 

***Nakit ödemelerde indirim ve özel burslu kayıt için lütfen kayıt olmadan önce 0532 111 48 58 numaralı telefondan bizi arayın.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Yaptığınız işi severek başarılı olmanız için burdayız.

Mesleki gelişiminiz için küçük adımları planlayın, büyük başarılar elde edin.

circle-white
Bilimi uygulamaya aktarabilmeniz için çalışıyoruz.

Sadece güncel, bilimsel ve güvenilir bilgiler ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

circle-white
Yeni nesil çok platformlu eğitim sistemimizle size eskisinden daha yakınız.

Kayıtlı video dersler, indirilebilir pdf kitapçıklar, interaktif deneme sınavları ve canlı katılımlı derslerle her yerden eğitime katılabilirsiniz.

circle-white
Eşsiz bir uygulama eğitimi deneyimi sunuyoruz.

2022 Türkiye Güreş Milli Takım kuvvet kondisyon gelişiminin arkasındaki güç, NASM Master Trainer ünvanlı uzman ekibimiz ile antrenman yapmayı deneyimleyin.

circle-white
Eğitim sonrası kariyer desteği için hep yanınızdayız.

Sertifikanızla anlaşmalı kurumlara iş başvurularınızda öncelikli olun. Çalışmaya başladıktan sonra, ileri düzey eğitimlerden indirimli fiyatlarla faydalanın.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde meslek sahibi olarak tanınmanızı sağlıyoruz.

100'ün üzerindeki ülkede tanınan ve tüm dünyada bugüne kadar sayısı 1.400.000 'ü bulan NASM sertifikalı eğitmenler arasına katılarak sektörde tanınırlık kazanın.